włochy

Włoskie kurorty

Jeśli pragniesz odpoczywać na czystych plażach, korzystać ze słonecznej pogody i spotkać wspaniałych ludzi – to przyjeżdżaj do Włoch. Fantastyczne plaże nad Adriatykiem przyciągają już od wielu lat. Na północy oraz w środkowej części Półwyspu Apenińskiego spotkać możemy modne o wielu lat kurorty, do których przyjazd to nie tylko forma wypoczynku ale również coś w rodzaju nobilitacji.

Jednak są również takie miasta i miasteczka wypoczynkowe, które działają tylko podczas sezonu. Są one może nie co tańsze, ale nie można powiedzieć, że proponują mniej atrakcji niż San Remo, czy też wyspa Giglio w Toskanii. Wszędzie spotykamy mnóstwo atrakcji, wszystko lub prawie wszystko jest podporządkowane turyście. Plaże są czyste, nie spotkamy na piasku papierów, czy też papierosów, butelek.

Jeśli nie mamy ochoty wylegiwać się na plaży mamy do dyspozycji mnóstwo zabytków, które leżą na wyciągnięcie ręki. Włochy to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. To jest wspaniałe miejsce jako cel nie tylko wakacyjnych podróży.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *