las

Wirtualne Mazury

Jeżeli z jakichś powodów nie możemy się wybrać na Mazury, to wystarczy włączyć komputer i udać się tam z wycieczką wirtualną. Coraz więcej zabytków oraz innych ciekawych miejsc jest sfilmowanych. Pozwala to na zwiedzanie Mazur bez wychodzenia z domu. Wirtualnie możemy obejrzeć Muzeum im.Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie, Pałac w Nakomianach ,jak też Sanktuarium Maryjne w Stoczku Klasztornym.

Przyrodę mazurską możemy również oglądać siedząc przed komputerem. Leśnicy montują kamery w lesie, dzięki czemu można obserwować zwierzęta w czasie godów , czy dokarmiania jak również kłusowników i złodziei drzew .W internecie możemy obejrzeć wiele galerii fotograficznych uwieczniających piękno mazurskiej krainy. Prezentowane są całe albumy zdjęciowe o różnej tematyce.

Dzięki zachowanym zdjęciom fotograficznym możemy zobaczyć np. pałace mazurskie będące w pełnej krasie. Oglądając te zdjęcia nie ma wątpliwości, że nasze Mazury to cud natury. Prezentacja filmów i fotografii ma na celu zachęcić ewentualnych turystów do odwiedzenia krainy tysiąca jezior.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *