las

Wirtualne Mazury

Jeżeli z jakichś powodów nie możemy się wybrać na Mazury, to wystarczy włączyć komputer i udać się tam z wycieczką wirtualną. Coraz więcej zabytków oraz innych ciekawych miejsc jest sfilmowanych. Pozwala to na zwiedzanie Mazur bez wychodzenia z domu. Wirtualnie możemy obejrzeć Muzeum im.Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie, Pałac w Nakomianach ,jak też Sanktuarium Maryjne w Stoczku Klasztornym.

Przyrodę mazurską możemy również oglądać siedząc przed komputerem. Leśnicy montują kamery w lesie, dzięki czemu można obserwować zwierzęta w czasie godów , czy dokarmiania jak również kłusowników i złodziei drzew .W internecie możemy obejrzeć wiele galerii fotograficznych uwieczniających piękno mazurskiej krainy. Prezentowane są całe albumy zdjęciowe o różnej tematyce.

Dzięki zachowanym zdjęciom fotograficznym możemy zobaczyć np. pałace mazurskie będące w pełnej krasie. Oglądając te zdjęcia nie ma wątpliwości, że nasze Mazury to cud natury. Prezentacja filmów i fotografii ma na celu zachęcić ewentualnych turystów do odwiedzenia krainy tysiąca jezior.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *