plaża

Wakacje nad polskim morzem

Rewal został uznany w 2007 roku  za ,,Najlepszą miejscowość turystyczną” wg rankingu Netfactory pl. Złożyło się na to kilka jeśli nie kilkanaście czynników, które każdy wczasowicz i wielbiciel nadmorskiego wypoczynku bierze pod uwagę wybierając kurort i miejsce spędzania swojego wymarzonego urlopu. Rewal w swojej ofercie ma wiele do zaoferowania.

Rewal jest miasteczkiem rybackim, które w sezonie letnim tętni specyficznym rytmem życia. Po za sezonem Rewal urzeka spokojem i pozwala się wyciszyć z dala od miejskiego zgiełku. Rewal uznany jest za najciekawsze miejsce na wybrzeżu Rewalskim, o czym świadczą liczne imprezy, baza wypadowa i wiele ciekawych atrakcji.

Rewal to wspaniałe miejsce na spędzenie krótkiego lub dłuższego urlopu. I w jednym i drugim przypadku zajęć wczasowiczowi nie zabraknie. Kolejnym przekonującym czynnikiem jest fakt, że Rewal należy do czołówki najbogatszych gmin w Polsce ze wspaniale rozwiniętą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną, co zapewni rozrywkę dla młodszych i starszych

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

One Reply to “Wakacje nad polskim morzem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *