plaża

Wakacje na plaży

Na co zwrócić uwagę rezerwując pobyt nad morzem, sprawdzając pokoje Rewal. Swoim klimatem Rewal zasłużył na miano jednej z najładniejszych miejscowości nadbałtyckich i to nie tylko latem, dlatego, że przez cały rok miasteczko nie traci swojego uroku a wiosna i jesień w Rewalu jest wyjątkowo piękna.

Wybierając pokoje Rewal daje nam wiele możliwości. Możemy mieszkać w centrum miasta, nad samym brzegiem, co będzie wymagało uiszczenia opłaty ok. 120 zł za osobę w sezonie. Swój urlop możemy spędzić też w okolicach Rewala nie rezygnując jednocześnie z walorów nadmorskiej miejscowości. Główne okolice Rewala to sześć wsi: Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Śliwin i Trzęsacz, jedynie Świnin nie jest położony bezpośrednio nad morzem.

Możemy więc z dala od centrum spędzić swój urlop mając na względzie zasobność własnego portfela. Wczasy w jednej z wymienionych miejscowości i cena za nocleg w pokoju jaką musielibyśmy zapłacić waha się od 40 zł w pensjonacie o niższym standardzie do ok.100 w pensjonacie, który dodatkowo w cenie pokoju zaoferuje nam śniadanie.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *