plaża

Pobyt z dziećmi nad morzem

Pokoje w Rewalu, na co powinniśmy zwrócić uwagę rezerwując pobyt nad morzem dla czteroosobowej rodziny. Swoim klimatem Rewal zasłużył na miano jednej z najładniejszych miejscowości nadbałtyckich i to nie tylko w porze letniej. Głównie dlatego, że przez cały rok miasteczko nie traci swojego uroku a wiosna i jesień w Rewalu są wyjątkowo piękne.

Wybierając pokoje Rewal daje nam wiele opcji. Możemy mieszkać w centrum miasta, nad samym morzem, co będzie wymagało uiszczenia opłaty ok. 125 zł za osobę w sezonie. To nie jest jedyne rozwiązanie, jakie oferuje Rewal. Swój urlop możemy spędzić też w okolicach miasteczka nie rezygnując jednocześnie z walorów nadmorskiej miejscowości.

Główne okolice to sześć wsi: Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Śliwin i Trzęsacz, jedynie Świnin nie jest położony bezpośrednio nad morzem. Możemy więc z dala od centrum spędzić swój urlop w zależności od naszych finansowych możliwości. Wczasy w jednej z wymienionych miejscowości i cena za nocleg w pokoju jaką musielibyśmy zapłacić waha się od 40 zł za osobę w pensjonacie.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *