disney

Obowiązkowa wizyta w Disneyland

Kto kiedyś nie marzył lub marzy nadal o tym, aby pojechać do Disneylandu? Pamiętam, ze kilka dobrych lat temu było to bardzo popularne. Każdy chciał spotkać na żywo maskotkę Myszki Miki, Kaczora Donalda lub innych bajkowych postaci.Jednak jak każdy wie, taki wyjazd nie należy do taniego przedsięwzięcia- i nie każdego na takie coś stać.

Jak większość z nas już wie, park rozrywki, o którym mowa w tym artykule znajduje się w Paryżu. Otwarty jest on przez cały rok, dla ludzi przyjeżdżających tam z całego świata- a z tego co mi wiadomo, chętnych jest bardzo dużo.To właśnie w tym miejscu spełniło się niejedne dziecięce marzenie; a dzieciaki są tam traktowane w szczególny sposób.

Możemy tam odkrywać świat bajkowy, świat odkryć i wynalazków, podróży w kosmos, Dziki Zachód oraz wiele wiele więcej atrakcji. W jednej części tego parku, możemy spotkać świat filmów Disneya, gdzie można poznać tajniki ich powstawania. Park ten proponuje wiele możliwości. Znajduje się tam również pole golfowe, co prawda trzeba do niego dojechać kilka minut samochodem, ale jest to też jedna z głównych atrakcji Disneylandu.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *