las

Noclegi dla wymagających – Mikołajki

Mikołajki to jedna z piękniejszych miejscowości Mazur jednocześnie najbardziej atrakcyjna turystycznie. Nic w tym dziwnego bo leży ono nad najpiękniejszym i największym jeziorem a mianowicie nad Śniardwami. Miasto Mikołajki ma niezwykle zróżnicowaną bazę noclegową.

Hotele takie jak Hotel Gołębiewski, oferują najwyższe standardy i jakość usług. Dla mniej zasobnych kieszeni. Mikołajki oferują również pensjonaty o zróżnicowanym poziome oraz prywatne kwatery. Na jeziorem można również rozłożyć namiot na polu namiotowym albo skorzystać z usług agroturystycznych. Mikołajki na swoje miano pracowały od bardzo inwestując w promocje miasta jak również rozbudowę bazy noclegowej.

Mikołajki to również wiele innych atrakcji. Latem tętni tam życie również nocą. Liczne kluby, dyskoteki i inne atrakcje przyciągają turystów z całej Polski. Mikołajki są ulubionym miejscem amatorów żeglarstwa, zwolenników dzikiej przyrody i Świerzego powietrza a także krystalicznie czystej wody. Mikołajki to niezwykle piękne miasto.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *