park

Dream Park w Ochabach

Przepiękny i bardzo nowoczesny park rozrywki znajduje się od niedawna w Ochabach, miejscowości położonej na Śląsku. Jak sam tytuł już nam mówi jest to wymarzony/ wyśniony park. Można w nim znaleźć bardzo wiele atrakcji.

Znajduje się tam park miniatur, gdzie znajdują się miniatury sławnych budowli z całego świata; park dinozaurów- można tam dowiedzieć się ciekawych informacji na temat dinozaurów, można je zobaczyć a także usłyszeć ich głosy. Kolejną atrakcją w tym miejscu jest park linowy oraz oceanarium prehistoryczne- jest możliwość zobaczenia podwodnego świata zwierząt żyjących w przeszłości.

Kolejną atrakcją tego miejsca jest kino 6D-są wyświetlane krótkie fragmenty filmów czy bajek z dodatkowymi efektami specjalnymi, takimi jak- odczuwalny podmuch wiatru, zapach i wiele innych doznań nie spotykanych w zwykłym kinie. Znajdziemy tak również taką atrakcję jak- namiot małego odkrywcy, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę- poznają tajniki dinozaurów wcielając się na chwilę w role paleontologa.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *