park

Dinolandia w Inwałdzie

Również takie miasto jak Inwałd posiada w spisie swoich atrakcji-park rozrywki. Dinolandia, bo o tym parku rozrywki będzie mowa w tym artykule, znajduje się w województwie małopolskim. Jak sama nazwa wskazuje mieszczą się tutaj figury dinozaurów a także innych prehistorycznych stworzeń.

Cała kolekcja tych zwierząt pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Oprócz tej atrakcji można tam znaleźć również minigolf- pola te położone na przepięknym terenie. Znajduje się tam również Jaskinia Tajemnic, gdzie legenda twierdzi, ze zgubił się on w labiryncie jakie jest poprowadzony w owej jaskini. Możemy tam skorzystać ze ściany wspinaczkowej, a także Euro Banji.

Również dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji- nowoczesny plac zabaw, magiczna kolejka Pirat, dmuchana zjeżdżalnia, basen z kolorowymi kulkami oraz wiele wiele innych atrakcji, które przysporzą wiele emocji i rozrywki. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy urodzinowej dla swojej pociechy. Z tego co mi wiadomo, co jakiś czas na terenie tego parku odbywają się różne imprezy.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *