włochy

Co warto zobaczyć we Włoszech?

A co warto zobaczyć we Włoszech pytają się CI, którzy jeszcze na Półwyspie Apenińskim nie byli. Szczerze mówiąc to pytanie sprawić może nie jednemu miłośnikowi Włoch sporo trudności. Bo jak powiedzieć w dwóch, trzech zdaniach, co można we Włoszech zobaczyć.

Jak z tysięcy miejsc, które trzeba zobaczyć wybrać kilkanaście, których nie można ominąć w żadnym to, ale żadnym wypadku? Tego się nie da zrobić. Można Tylko w jednym Wiecznym Mieście Rzymie, można spędzić miesiące podziwiając jego zabytki, poznając jego historię. Rzym to nie tylko watykańskie pałace papieskie, to nie tylko Koloseum. To również inne zabytki, o których nie zawsze opowiedzą przewodnicy z przypadku, ale ci z prawdziwego zdarzenia wiedzą, gdzie zaprowadzić swoje grupy, by nie wyszli z podziwu.

To tylko Rzym, a gdzie pozostałe wspaniałe miasta, które trzeba zobaczyć. Jedno jest pewne podróżując po Włoszech, w poszukiwaniu ciekawych zabytków możemy się zatracić i zamiast dwóch tygodni przeznaczonych na urlop spędzimy tam resztę swojego życia.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *