włochy

Co warto zobaczyć we Włoszech?

A co warto zobaczyć we Włoszech pytają się CI, którzy jeszcze na Półwyspie Apenińskim nie byli. Szczerze mówiąc to pytanie sprawić może nie jednemu miłośnikowi Włoch sporo trudności. Bo jak powiedzieć w dwóch, trzech zdaniach, co można we Włoszech zobaczyć.

Jak z tysięcy miejsc, które trzeba zobaczyć wybrać kilkanaście, których nie można ominąć w żadnym to, ale żadnym wypadku? Tego się nie da zrobić. Można Tylko w jednym Wiecznym Mieście Rzymie, można spędzić miesiące podziwiając jego zabytki, poznając jego historię. Rzym to nie tylko watykańskie pałace papieskie, to nie tylko Koloseum. To również inne zabytki, o których nie zawsze opowiedzą przewodnicy z przypadku, ale ci z prawdziwego zdarzenia wiedzą, gdzie zaprowadzić swoje grupy, by nie wyszli z podziwu.

To tylko Rzym, a gdzie pozostałe wspaniałe miasta, które trzeba zobaczyć. Jedno jest pewne podróżując po Włoszech, w poszukiwaniu ciekawych zabytków możemy się zatracić i zamiast dwóch tygodni przeznaczonych na urlop spędzimy tam resztę swojego życia.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *